Kokybės politika

Kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Mūsų kokybės politika apima visus veiklos aspektus:

– produktų kokybės užtikrinimą;

– kokybiškas aptarnavimą;

– informacijos pateikimą.

Produktų kokybė

Mūsų moto – kokybė aukštesnė už kainą. Tai reiškia, kad mes neturime tikslo pasiūlyti pigiausius produktus rinkoje, bet siekiame tiekti geriausios kokybės produktus už prieinamą kainą. Žinoma, kokybės samprata gali būti skirtinga. O kaip ją suprantame mes?

Mūsų kokybės samprata

Vertindami riešutų, džiovintų vaisių ir kitų mūsų parduodamų produktų kokybę, vadovaujamės šiais pagrindiniais kriterijais:

1. Natūralumas 

Užtikriname, kad VISI mūsų siūlomi džiovinti vaisiai yra be pridėtinio cukraus, be sieros dioksido ir kitų konservantų, be dažiklių ir kitokių priedų*. Šią informaciją grindžiame gamintojų specifikacijomis, tačiau jei kyla kokių nors abejonių dėl specifikacijose pateikiamų duomenų, užsakome papildomus laboratorinius tyrimus. 

2. Skonis

Jums siūlome tik tai, ką išbandėme ir atrinkome patys ir kas, mūsų manymu, turi pradžiuginti Jūsų skonio receptorius 😊. Jei gauname produktą, kurio skoninės savybės neatitinka mūsų lūkesčių, tokių produktų Jums nesiūlome. Tai pasakytina tiek apie asortimente jau esančius produktus (jei gauname naują partiją), tiek apie naujus produktus, kurių nuolat ieškome. Vis dėlto skirtingos produktų (ypač džiovintų vaisių) partijos gali skirtis tam tikromis skoninėmis savybėmis, priklausančiomis nuo gamtos sąlygų.

3. Šviežumas 

Produktų šviežumą stengiamės užtikrinti šiais būdais:

– visą produkciją sandėliuojame šaldomose patalpose nuo 2oC iki 6oC temperatūroje, išskyrus tuos produktus, kurių nereikia laikyti šaltai;

– neužsiperkame didelių kiekių produkcijos, kad iš tiekėjų visada gautume šviežiausius įmanomus produktus.

– niekada neperkame besibaigiančio galiojimo produktų, kuriuos tiekėjai siūlo pigiau.

Vis dėlto svarbu žinoti, kad kai kurie džiovinti vaisiai ir riešutai šviežumą išlaiko ilgiau, o kai kurie – trumpiau (t. y. greičiau pakinta jų skonis ir konsistencija), tad, nors produktas gali atrodyti nelabai šviežias (pvz. sausesnis), jis yra puikiai tinkamas vartoti. 

4. Išvaizda 

Mes siekiame, kad, įsigijus mūsų produktų, Jus džiugintų ne tik jų skonis, bet ir išvaizda, todėl iš mūsų Jūs negausite smulkių gabaliukų ar trupinių (nebent produkto aprašyme nurodyta kitaip). Be to, mes nesiūlome smulkiausių frakcijų riešutų ar uogų, ieškome optimalaus dydžio (vertinant dydžio ir kainos santykį) ir neparduodame pigesnių, gamybai skirtos kategorijos produktų.  

5. Patikimumas

Visi mūsų produktai atkeliauja tik iš patikimų ir patikrintų tiekėjų, yra su specifikacijomis ir kokybės dokumentais. Mūsų veiklą prižiūri VšĮ Ekoagros ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Aptarnavimo kokybė

Mums be galo svarbu, kad apsipirkimas mūsų el. parduotuvėje būtų patogus ir malonus nuo prisijungimo iki prekių gavimo. Mes visada mielai pakonsultuosime Jus dėl savo siūlomų produktų asortimento, kokybės, laikymo sąlygų, su kuo ir kaip juos vartoti, ir kt. 

Pristatydami užsakymus bandome būti lankstūs, pristatyti patogiu laiku ir tiesiai iki durų. Jūs visada turite galimybę su mumis susisiekti dėl pristatymo laiko, pagal galimybes pakeisti tiek pristatymo laiką, tiek vietą, pasikeitus Jūsų aplinkybėms. 

Be to, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, nuolat plečiame asortimentą, ieškome naujų prekių ir tiekėjų, lankomės tarptautinėse parodose. 

Informacijos pateikimas

Prie mūsų siūlomų produktų stengiamės nurodyti dydį (kur tai aktualu), rūšies ar veislės pavadinimą, tikslią kilmės šalį. Mums tai atrodo labai svarbu, kadangi dažnai nuo to priklauso tiek produkto skoninės, tiek fizinės savybės, tiek kaina. Taip pat garantuojame, kad produktų aprašymuose nurodome visas sudedamąsias dalis.

Kadangi Abrikosas – šeimos verslas, mes asmeniškai dalyvaujame visame procese nuo prekių paieškos ir užsakymo iki fasavimo ir pristatymo. Tokiu būdu mums lengviau kontroliuoti visą eigą, mes asmeniškai žinome, kokį produktą siūlome Jums. Taigi, prisiimame atsakomybę už savo produktus ir darome viską, kad galėtume patenkinti  išrankiausio ir pretenzingiausio kliento poreikius.

Mes visada  labai dėkingi savo pirkėjams už pastabas, patarimus, komentarus. Tai leidžia mums geriau suprasti Jūsų poreikius  ir toliau tobulėti.  

*IŠIMTYS: Yra tik du produktai, kurių sudėtyje yra citrinos rūgšties (ji vartojama gamintojo dėl prekinės išvaizdos) – tai mango riekelės „Fancy“ ir meliono riekelės iš Tailando. Taip pat turime porą produktų, kurių sudėtyje yra aliejaus (jis naudojamas tam, kad produktai nesuliptų) – tai razinos „Sultana“ ir spanguolės su ananasų sultimis.