Privatumo politika

MB Abrikosas (elektroninė parduotuvė www.abrikosas.eu) privatumo politika ir asmens duomenų tvarkymas

MB Abrikosas, įmonės kodas 305421134, adresas Laurų sodų 1-oji g. 80, 10150 Vilnius, el. paštas abrikosas@abrikosas.eu, saugo Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenis. Tai darome remdamiesi reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Toliau aprašome, kokius jūsų asmens duomenis renkame ir kam juos naudojame, kaip juos saugome ir kokios jūsų teisės reikalauti, kad šių duomenų nenaudotume. Kadangi kiekvieną kartą apsilankydami ir pirkdami mūsų el. parduotuvėje jūs sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis, prašome jas atidžiai perskaityti.

1. Kokius Jūsų duomenis renkame ir kaip juos naudojame

1.1 Duomenys, kurių prašome Jūsų registruojantis ir patvirtinant užsakymą:

Elektroninio pašto adresas

Tai pagrindinis mūsų bendravimo su Jumis kanalas. Jūsų nurodytu el. paštu išsiųsime jums informaciją apie užsakymo patvirtinimą, atsakysime į papildomus klausimus, nurodysime siuntimo arba pristatymo informaciją, ir kt. Taip pat jūsų el. pašto adresą naudosime rinkodaros tikslais, informuodami Jus apie asortimento naujienas arba tam tikras akcijas.

Vardas ir telefono numeris

Jūsų vardas ir telefono numeris reikalingi siunčiant užsakymą paštomatu (Jums bus atsiųstas SMS pranešimas, kada galite pasiimti siuntą) arba pristatant užsakymą Jūsų nurodytu adresu (paskambinsime Jums privažiuodami). Taip pat jūsų telefono numerį naudosime informuodami Jus apie planuojamus pristatymus Jūsų rajone arba primindami jums apie save (ne dažniau kaip kartą per mėnesį).

Pristatymo adresas

Pristatymo adresas naudojamas tik pristatant užsakymą; siunčiant paštomatu, pristatymo adreso įvesti nereikia, užtenka nurodyti paštomato pavadinimą arba adresą.

Šiuos jūsų duomenis saugosime ne ilgiau kaip penkerius metus nuo paskutinio jūsų apsipirkimo datos. Jei norite, kad duomenis iš savo duomenų bazės pašalintume anksčiau, arba kad Jūsų elektroninio pašto adresu arba telefono numeriu nebesiųstume jokios informacijos, prašome informuoti mus apie tai el. paštu abrikosas@abrikosas.eu.

1.2. Kita informacija, kurią mes galime gauti:

– įmonės duomenys (jei pirkdami įvedate įmonės duomenis sąskaitai faktūrai)

– mokėjimo metu banko perduodama informacija.

2. Duomenų saugojimas

2.1 Kaip saugome jūsų duomenis

Jūsų duomenis saugosime pasitelkdami reikiamas fizines ir technines priemones, siekdami išvengti neteisėto jų patekimo tretiesiems asmenims. Vis dėlto turime jus perspėti, kad joks elektroninis duomenų perdavimo ir saugojimo būdas negarantuoja visiško jūsų duomenų saugumo, tad perduodami asmeninę informaciją prisiimate ir su tuo susijusią riziką.

2.2 Kam ir kokiu atveju galime atskleisti jūsų duomenis

Įsipareigojame neperduoti jūsų duomenų trečiosioms šalims, išskyrus:

2.2.1 atitinkamoms institucijoms, jei nesumokėsite už prekes, kurias jums suteikėme;

2.2.2 teisėsaugos institucijoms tais atvejais, kai tai numatyta LR teisės aktuose;

2.2.3 atitinkamas paslaugas teikiantiems tretiesiems asmenims, kuriems tie duomenys reikalingi paslaugai atlikti, įskaitant siuntų arba kurjerių tarnybas, IT, rinkodaros ir kitokių paslaugų teikėjus. Jūsų asmens duomenis perduosime tik tokiems tretiesiems asmenims, kurie laikosi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nustatytų reikalavimų.

3. Slapukų politika

3.1 Kas yra slapukai

Kaip daugumoje profesionalių interneto svetainių, mūsų svetainėje naudojami slapukai – mažos apimties rinkmenos, parsiunčiamos į jūsų kompiuterį jūsų naudojimo patogumui. Čia aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame, ir kodėl mums kartais reikia išsaugoti šiuos slapukus. Taip pat čia pateikiama informacija, kaip jūs galite atsisakyti šių slapukų naudojimo, tačiau tokiu būdu gali neveikti kai kurios šios svetainės funkcijos.

3.2 Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių toliau nurodytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių būdų išjungti slapukus, neišjungiant funkcijų, kurias jie suteikia šiai svetaine. Tad jei nesate tikri, ar jums reikalingi tam tikri slapukai, ar ne, rekomenduojame visus slapukus palikti įjungtus.

3.3 Slapukų išjungimas

Jūs galite neleisti naudoti slapukų, pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Nepamirškite, kad atjungus slapukus  gali nebeveikti tam tikros šios svetainės (taip pat ir kitų svetainių) funkcijos. Ši slapukų politika parengta remiantis slapukų politikos generatoriumi iš CookiePolicyGenerator.com.

3.4 Mūsų naudojami slapukai

3.4.1 Slapukai, susiję su paskyra

Jei jūs susikuriate mūsų svetainėje paskyrą, mes naudosime slapukus tam, kad valdytume prisijungimo procesą ir bendrą administravimą. Šie slapukai paprastai ištrinami jums atsijungus, tačiau kai kuriais atvejais gali būti paliekami, kad būtų prisimenami jūsų pasirinkimai.

3.4.2 Slapukai, naudojami prisijungiant

Mes naudojame slapukus, kai jūs prisijungiate, kad naršyklė tai prisimintų, t. y. kad jums nereiktų iš naujo prisijungti kiekvieną kartą, jums apsilankius naujame puslapyje. Šie slapukai paprastai ištrinami arba pašalinami jums atsijungus, kad tam tikras funkcijas galėtumėte naudoti tik prisijungę.

3.5 Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais atvejais mes taip pat galime naudoti patikimų trečiųjų šalių slapukus:

– ši svetainė naudoja paslaugą Google Analytics, kuri yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų, leidžiančių mums suprasti, kaip jūs naudojate šią svetainę ir kaip galėtume ją pagerinti; šie slapukai gali fiksuoti informaciją apie tai, kiek laiko jūs praleidžiate šioje svetainėje ir skirtinguose jos puslapiuose – tai gali padėti mums teikti jums naudingesnę  informaciją.

Daugiau informacijos apie “Google Analytics” slapukus galite rasti oficialiame “Google Analytics” puslapyje.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus, prašome parašyti el. paštu abrikosas@abrikosas.eu. 

4. Jūsų teisės dėl asmens duomenų naudojimo

3.1 Pateikdami mums savo asmens duomenis jūs sutinkate, kad juos naudotume ir saugotume taip, kaip nurodyta 1 ir 2 šios Privatumo politikos dalyse. Tačiau kartu pagal galiojančius teisės aktus jūs turite šias teises:

3.1.1 žinoti (paprašius gauti informaciją), kokius jūsų asmens duomenis tvarkome ir kaip juos naudojame;

3.1.2 reikalauti ištaisyti, pakeisti arba papildyti savo asmens duomenis, kuriuos esate mums pateikę;

3.1.3 reikalauti pašalinti asmens duomenis ir jų nebenaudoti jokiems tikslams;

3.1.4 reikalauti nenaudoti jūsų asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslu.

3.2 Norėdami pasinaudoti 3.1 punkte išvardintomis teisėmis, prašome atsiųsti savo prašymą el. paštu abrikosas@abrikosas.eu. Gavę jūsų prašymą įsipareigojame ne vėliau kaip per mėnesį nuo jo gavimo dienos įgyvendinti jūsų reikalavimus.

3.3 Jei esate jaunesnis nei 14 metų, naudodamiesi mūsų el. parduotuvės paslaugomis jūs patvirtinate, jog turite savo tėvų (arba globėjų) pritarimą dėl Jūsų asmeninės informacijos atskleidimo mūsų įmonei. Neturėdami tokio pritarimo jūs negalite teikti mums savo asmens duomenų.

5. Kita

4.1 MB Abrikosas pasilieka teisę esant reikalui keisti ar atnaujinti kai kurias šios privatumo politikos nuostatas. Apie šiuos pakeitimus stengsimės jus informuoti, tačiau tikimės, kad jūs sutinkate, jog toliau naudodamiesi mūsų el. parduotuvės paslaugomis jūs patvirtinsite, kad susipažinote su pakeitimais ir jiems neprieštaraujate.

4.2 Verslo perdavimo kitiems juridiniams asmenims atveju MB Abrikosas pasilieka teisę perduoti savo klientų asmens duomenis  naujiesiems mūsų el. parduotuvės valdytojams, kurie galės toliau naudoti jūsų duomenis, laikydamiesi šios privatumo politikos. Naudodamiesi mūsų el. parduotuvės paslaugomis jūs patvirtinate, kad tokiam galimam duomenų perdavimui jūs neprieštaraujate.

4.3 Jei jums kyla klausimų, neaiškumų arba abejonių dėl šios privatumo politikos, ar galbūt norėtumėte pasiūlyti kokius nors pakeitimus, prašome rašyti mums adresu abrikosas@abrikosas.eu arba skambinti tel. 868851906.

Duomenų valdytojo kontaktai:

MB Abrikosas

Juridinio asmens kodas 305421134

Adresas: Laurų sodų 1-oji 80, Vilnius

El. paštas: abrikosas@abrikosas.eu

Telefonas: 860409218